МЕНЮ

КУРС: ІНТЕРНЕТ-МАРКЕТОЛОГ В ОДЕСІ

НЦ «ІНСТИТУТ ПРОФЕСІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»
ПРО КУРС
Запрошуємо Вас пройти курс навчання на актуальну та високооплачувану професію – Інтернет-маркетолога у Навчальному Центрі "Інститут професійних технологій".
Інтернет-маркетинг - це дії, спрямовані на просування товарів та послуг в інтернеті. Основна мета інтернет-маркетингу – перетворити відвідувачів сайту на покупців та збільшити прибуток. В інтернеті можна безпосередньо взаємодіяти з аудиторією, підтримувати зв'язок із клієнтами та контролювати ситуацію.

Професія інтернет-маркетолога, незважаючи на її новизну, має попит, особливо на теренах ринків СНД. Зі зростанням популярності інтернет-магазинів, зростає і затребуваність фахівців, які створюють та підтримують сайти продажу. Причому тенденція така, що зростання кількості інтернет-магазинів не встигає за появою потрібної кількості фахівців інтернет-маркетологів, незважаючи на те, що інтернет-маркетинг як нова дисципліна стрімко розвивається. І вже має свої правила та закони. Грамотно використовувані методи інтернет-маркетингу, такі як контекстна реклама, e-mail-маркетинг, SEO-оптимізація, web-аналітика дозволяють створити успішні інтернет-магазини та аукціони, де можна купити абсолютно все. Серед найвідоміших AliExpress, Ebay та багато інших.
Ціль курсу – вивчити базові напрями в інтернет-маркетингу, отримати необхідні навички для старту роботи вже після закінчення курсу. Студентам буде запропоновано рішення кейсів, дискусії, моделювання проблемних ситуацій, виконання завдань та вправ. Теоретичні становища ілюструються реальними робочими ситуаціями. Це компактний, насичений, інтенсивний курс, що має практичну спрямованість.
ПОКАЗАТИ ПРОГРАМУ КУРСУ
НАШИ КУРСЫ

ПРОГРАМА КУРСУ

1. Введення. Загальна інформація про інтернет-маркетинг. Тренди.
2. Види сайтів та способи їх просування. Ключові елементи для клієнта. Домен та хостинг. Чат-боти.
3. Адміністрація сайтів. CMS, види, відмінності. Робота із конструкторами сайтів.
4. Контент-маркетинг. Робота з потенційною цільовою аудиторією. Сегментація ЦА.
5. Контекстна реклама, принцип роботи, підбір ключових слів та визначення ефективності. Ремаркетинг.
6. Аналітика для веб-сайту. Google Analitics. Google Tag Manager.
7. SEO-просування сайтів у пошуковій системі Google. Семантичне ядро та базовий аудит. Етапи та ключові параметри ефективності.
8. Види розсилок для просування сайту та отримання замовлень. Основні правила успішного розсилання.
9. Партнерські програми для просування сайтів у мережі Інтернет.
10. Робота з відгуками та рекомендаціями. Google My Bisiness, Дубль Гіс. Сайти відгуки.
11. Соціальні мережі. Загальні тренди. Розробка рубрик.
12. Соціальна мережа Facebook. Принципи побудови ефективної бізнес-сторінки. Таргетована реклама та ретаргетинг. Визначення та підбір цільової аудиторії. Побудова рекламного оголошення. Приклади успішних облікових записів.
13. Реклама на Facebook - квізи та партнерське просування. Геотаргетинг. Обліковий націлювання.
14. Соціальна мережа Instagram. Безкоштовні та платні способи просування, приховані та видимі хештеги. Контент. Оформлення акаунту, сторизи та хайлайсти. Приклади успішних облікових записів.
15. Telegram. Створення та оформлення каналу, робота з ботами, Створення бота для ведення каналу та чат для коментарів від передплатників. Контент.
16. Реклама у телеграм. Способи просування каналу.
17. Створення каналу на YouTube. Рубрикатор, оформлення каналу, оформлення головної сторінки, створення плейлистів, контент, способи подачі контенту.
18. Види реклами на Youtube. Відмінності та переваги. Правила формування бюджетів на рекламну кампанію. Приклад успішних каналів різну тематику.
19. Тік-Ток. Чому там потрібно бути всім? Контент, правила оформлення, хештеги.
20. Види реклами в Тік-Ток. Основні переваги, рекламні бюджети, отримання цільових звернень.
21. Робота з блогерами та лідерами громадської думки. Основні принципи взаємодії та правила підбору.
22. Call-tracking.
НЦ «ІНСТИТУТ ПРОФЕСІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»
Тривалість: 72 години (2 міс.)
Вартість: 9000 грн.
НАШИ КУРСЫ
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Для отримання детальної інформації заповніть форму нижче і натисніть кнопку "Надіслати заявку".
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом, щоб уточнити всі деталі.
Диплом навчального центру «Інститут професійних технологій» — документ про освіту присвоюється особі, яка освоїла курс професійного навчання у навчальному закладі першого атестаційного рівня та успішно пройшла атестацію. Документ дійсний на території України.
Зразок диплома навчального центру «Інститут професійних технологій»
НЦ «ИНСТИТУТ ПРОФЕССИОНАЛЬНЫХ ТЕХНОЛОГИЙ»
ЗАЛИШИЛИСЯ ПИТАННЯ?


або заповніть форму нижче
Ми відповімо на всі питання за номером

Made on
Tilda