МЕНЮ

ЕКСПРЕС-КУРС: ФРАКЦІЙНА МЕЗОТЕРАПІЯ

ПОКАЗАТИ ПРОГРАМУ КУРСУ
НАШИ КУРСЫ

ПРОГРАМА КУРСУ

Фракційна мезотерапія (фракційний мікронідлінг) - це процедура, яка поєднує в собі мезотерапію та регенеративний пілінг. Виготовляється вона за допомогою мікрогольчастого апарату, яким косметолог обробляє проблемні ділянки шкіри.

Під час процедури на шкіру наноситься спеціалізована сироватка, яка підбирається індивідуально, залежно від наявних проблем, а потім відбувається багаторазове вібраційне проколювання шкіри найдрібнішими голками. Завдяки цьому шкіра не лише насичується корисними речовинами, а й запускаються потужні процеси регенерації – вироблення природного колагену та еластину. Це робить шкіру гладкою, допомагає звузити пори, позбутися постакне, а також зменшити рубці та шрами.

На відміну від класичної мезотерапії, фракційна мезотерапія шкіри має короткий період реабілітації і не вимагає анестезії, але з її допомогою можна швидко оновити клітини шкіри. До того ж, поверхня голок оброблена срібними наночастинками, які запобігають запаленню та інфікуванню шкіри.
НЦ «ІНСТИТУТ ПРОФЕСІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»
ВИМОГИ ДО УЧНІВ: ДИПЛОМ (СЕРТИФІКАТ) З КОСМЕТОЛОГІЇ
ТРИВАЛІСТЬ: 1 ДЕНЬ (4 ГОДИНИ)
ВАРТІСТЬ: 2000 ГРН

ПО ЗАКІНЧЕННІ КУРСУ СЕРТИФІКАТ
НАШИ КУРСЫ
ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Для отримання детальної інформації заповніть форму нижче і натисніть кнопку "Надіслати заявку".
Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом, щоб уточнити всі деталі.
НЦ «ІНСТИТУТ ПРОФЕСІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»


Навчальний центр "Інститут професійних технологій" є лідером у сфері високоякісної професійної підготовки та навчання персоналу.

За 21 рік існування на ринку освітніх послуг навчальний центр випустив понад 10 тисяч фахівців з 48 різними напрямками.

Випускники нашого центру отримують свідоцтво державного зразка з присвоєнням кваліфікації з ліцензованих програм або диплом, які дійсні на території України та за кордоном.

Навчальний центр надає послуги по працевлаштуванню своїх випускників. Під час навчання ми надаємо велику базу практики, що робить наших випускників потрібними на ринку праці та дозволяє їм без проблем знайти гідну роботу відразу після навчання.
рівень атестації (свідоцтво про атестацію від 03.04.2017 р.). Навчальний центр "ІПТ" існує з 2000 р.


Заповніть дані
*Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам
Made on
Tilda