МЕНЮ

Експрес-курс: «Весільні зачіски»
Після закінчення курсу сертифікат навчального центру «Інститут професійних технологій»
ЗАПОВНІТЬ ДАНІ
*Ваші дані ніколи не будуть передані 3-м особам
1. Лекція з курсу «Весільні зачіски». Інструктаж за матеріалами, інструментами.
2. Основа зачіски. Зони поділу голови. Практика «Грецька коса», два види.
3. Анатомія зачіски. Розбір зон. Конструкція зачіски, кріплення, валик. Начіс. Практика «Низький гладкий пучок нареченої», два види.
4. Накрутка на праску. Основні поділки на зони у весільній зачісці. Проділи. Практика «Середній/низький пучок нареченої з накруткою + валик», два види. Орнамент зачіски.
5. «Королівські" локони. Способи накрутки локонів. Конусна плойка. Особливості роботи з оформленням фронтальної зони зачіски. Стайлінг, муси. Практика "Королівські локони нареченої».
6. Підбір зачіски під овал особи. Особливості начісу для високого пучка. Оформлення пасм у особи. Потилиця. Прикраси високого пучка. Фото, правильний ракурс та світло. Практика «Високий пучок з начісуванням + накрутка».
7. Низький пучок нареченої. Повітряна структура як запорука успіху в зачісці нареченої. Декоративні елементи зачіски в низькому пучку. Фактура. Моделювання зачіски. Створення єдиного гармонійного образу нареченої. Практика «Низький пучок на джгутах»
Тривалість навчання:
7 занять по 3 години

Після закінчення курсу – сертифікат навчального центру "Інститут професійних технологій".
Програма курсу
НЦ «ІНСТИТУТ ПРОФЕСІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ»


Навчальний центр "Інститут професійних технологій" є лідером у сфері високоякісної професійної підготовки та навчання персоналу.

За 21 рік існування на ринку освітніх послуг навчальний центр випустив понад 10 тисяч фахівців з 48 різними напрямками.

Випускники нашого центру отримують свідоцтво державного зразка з присвоєнням кваліфікації з ліцензованих програм або диплом, які дійсні на території України та за кордоном.

Навчальний центр надає послуги по працевлаштуванню своїх випускників. Під час навчання ми надаємо велику базу практики, що робить наших випускників потрібними на ринку праці та дозволяє їм без проблем знайти гідну роботу відразу після навчання.
рівень атестації (свідоцтво про атестацію від 03.04.2017 р.). Навчальний центр "ІПТ" існує з 2000 р.


Made on
Tilda