Новости

Безкоштовне навчання для ветеранів війни та членів їх сімей

Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради продовжує реалізацію заходів із професійної адаптації (професійного навчання) ветеранів війни, осіб, які звільнені з військової служби, мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників та захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності.

Крім того, на період дії воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення або скасування право на отримання послуг з профадаптації також мають: військовослужбовці (резервісти, військовозобов’язані, добровольці Сил територіальної оборони) Збройних Сил, Національної гвардії, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, Держприкордонслужби, Держспецтрансслужби, військовослужбовці військових прокуратур, поліцейські, особи рядового, начальницького складу, військовослужбовці Управління державної охорони, Держспецзв’язку, ДСНС, Державної кримінально-виконавчої служби, співробітники Служби судової охорони, інші утворені відповідно до законів військові формування, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, та члени їхніх сімей.


Видача направлень для отримання вказаної послуги, яка передбачає профорієнтацію, первинну професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації, проводиться у рамках виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.2017 № 432. Фінансування здійснюється за рахунок коштів державного бюджету.

Професійне навчання здійснюється за денною, вечірньою, очно-заочною, дистанційною, екстернатною формами навчання, з відривом і без відриву від виробництва та за індивідуальними навчальними планами, охоплює працюючих, непрацюючих, безробітних осіб, яким встановлений один із вищезазначених статусів.
Наразі формується реєстр осіб, які мають бажання підвищити свій професійний рівень.

Для реалізації права на проходження профадаптації необхідно звернутися до Управління з питань соціальної підтримки ветеранів Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради (вул. Косовська, 2-Д) для подання заяви встановленого зразка.
До заяви додаються:
- копія посвідчення або документа, що підтверджує наявність одного із статусів або належність до категорії осіб;
- копія свідоцтва про шлюб, для дітей - свідоцтва про народження (для членів сімей осіб, що зазначені вище);
- копія індивідуальної програми реабілітації (для осіб з інвалідністю внаслідок війни).
Додаткову інформацію щодо професійної адаптації можна отримати за телефоном:

(048) 705-18-40
(097) 065-17-72
Made on
Tilda