Новости

Брейдинг

Брейдинг-це вид перукарського мистецтва, який полягає в художньому плетінні кіс. До цього поняття відносяться всі види зачісок, створені на основі плетіння (афрокоси, афрокудрі, дреди та т. д.)
Брейдинг - не нове явище. Він прийшов до нас з глибини тисячоліть від перших людських цивілізацій. Він розвивався одночасно в різних регіонах світу і в кожній цивілізації мав свої унікальні риси.
Найбільш часто поява і розвиток брейдингу пов'язують з Давнім Єгиптом. Тут, як і в інших культурах, косички були не тільки прикрасою, а також показником соціального статусу, сімейного стану, культурної приналежності та багато чого іншого.
Сучасний брейдинг - інтернаціональне явище. Сьогодні він, у всіх його різновидах, популярний у всіх кінцях світу.
Афрокоси міцно зайняли своє місце в сучасному світі перукарського мистецтва.
Однак, стати професійним брейдером може далеко не кожен.
Дуже важливо володіти терпінням, працьовитістю, старанністю і бажанням розвиватися.
Майстри, які професійно плетуть афрокосички, нагадують давньоєгипетських перукарень гуру, що створюють справжні обереги та талісмани на голові клієнта.
Попри гадану несерйозність даної професії, Сучасні брейдери заробляють не менше (а часом і значно більше), ніж Менеджери середньої ланки.
При цьому вони мають вільний графік, не залежать від карантинів та інших обмежень.
Сьогодні оволодіти цією професією не так вже й просто. Є величезна кількість фахівців, а також вважають себе такими, які за пристойну суму покажуть вам кілька відеоуроків і відпустять "на вільні хліба".
Щоб стати професіоналом вам доведеться пройти величезну кількість таких "курсів", виноси крупинку цінних знань з Купи непотрібного інформаційного сміття, витратити купу грошей і часу, щоб, врешті-решт, прийти до результату лише досвідченим шляхом.
Прагнучи заповнити цю нішу і полегшити шлях охочий освоїти цю цікаву і творчу професію, наш навчальний центр минулого року запустив єдиний в Одесі офлайн курс з афроплетінь. Даний курс по затребуваності відразу зайняв гідне міцне в топі популярних професій, випустив десятки готових щасливих майстрів.
Веде курс практикуючий майстер, член Асоціації брейдерів України.
Курс постійно вдосконалюється, розвивається, поглиблюється і розширюється, щоб охопити якомога більше знань і навичок, які включає в себе Професія брейдер.
Приєднуйтесь і ви до цієї барвистої і Видовищної культури!
Made on
Tilda